![](http://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/Копия-скачанные-файлы.jpg)
Всесвітній день доброти традиційно святкують 13 листопада. Символом свята є відкрите серце.
Робити добрі справи – неймовірно просто, головне – почати. Навіть добра усмішка незнайомій людині – здатна творити дива, в тому числі й для самої людини, хто це добро робить.
![](http://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/75402200_2420690961582167_735012906009100288_n2.jpg)
![](http://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2019/11/75247319_543694219741013_829929690385874944_n-1.jpg)
Такий день насамперед потрібен для того, щоб нагадати про людяність, чуйність і взаємодопомогу, тому учні 5 і 6 класів нашої школи підготували творчий проект «Добрими бути круто!»
Залишити відповідь