![](http://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/тит.-право.jpg)
У рамках Всеукраїнського тижня права були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-етичних принципів, традицій.
Протягом тижня по класах були проведені години спілкування на правову тематику. Між учнями 9 класу проводився конкурс “Запитання від Феміди”. Учні 2-4 класів переглянули презентацію “Права дитини” та підготували виставку малюнків “Я і мої права”
![](http://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/тит.право2.jpg)
Тиждень правознавства став дієвою формою організації навчання, виховання, поглиблення рівня знань учнів, сприяв їх розвитку та розширенню світогляду.
Залишити відповідь