![](https://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2023/03/160397492_2576554292638591_3185625454331925820_o-1024x567.jpg)
14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Саме добровольці свого часу стали основою ЗСУ. У непростий для країни час вони згуртувалися і стали на захист територіальної цілісності і суверенітету держави. Їх називають справжніми українцями, ті, хто першими за покликанням душі та серця стали на захист своєї країни. Вони – герої, лицарі духу, добра та відданості.
З нагоди цієї події в Грузькій гімназії проведені виховні години, бесіди, перегляд відеофрагментів “Добровольці – незламні сини України.”
Бажаємо всім захисникам України – Перемоги! Перемоги над ворогами та віри у світле майбутнє!
Слава Україні!
Героям слава!
Залишити відповідь