![](https://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2023/09/384328907_710973097727368_2468971472763724927_n-1024x717.jpg)
30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек! Бібліотека – це не просто сховище книг, це місце, де народжуються мрії, де можна зазирнути в минуле заради створення кращого майбутнього, де відбувається діалог зі світом та обмін культурою. Це місце, де відпочиває душа! Сила книги – безмежна, книга – мудрий друг і порадник. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книга допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам історію рідного краю, звичаї, традиції.
Залишити відповідь