![](https://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/396510215_6783627888370974_5359103476196706778_n.jpg)
Писати радіодиктант разом з мільйонами українців – це ніби дихати з ними одним повітрям, відчувати серцебиття кожного від таких рідних слів і такого щемкого тексту…
Освітянська та учнівська спільнота нашого закладу вже традиційно долучилася до найпопулярнішої акції з нагоди Дня української писемності й мови, ми писали диктант, а потім обмінялися враженнями від тексту, які переповнювали кожного. А учні початкових класів послухали та обговорили легенду про нашу мову й переглянули цікаві відео.
Залишити відповідь