![](http://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/тит.чорн2.jpg)
Чорнобиль – трагедія не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Щорічно 14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
З цієї нагоди у стінах нашої школи була проведена низка заходів. Відбувся урок пам’яті на тему «Твій біль, Україно, – Чорнобиль» (2-4 кл.), лекторій «Ціною життя» (9 кл.). Учні мали змогу переглянути відеоролик «Чорнобильська катастрофа». Відпрацьовувались практичні навички «Дії в умовах надзвичайних ситуацій», а також був створений колаж «Чорнобиль – біль душі моєї».
![](http://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/тит.чорн..jpg)
Залишити відповідь