![](http://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/80302750_1420373258130269_775961871533473792_n-1.jpg)
26 грудня у нашій школі відбулось практичне відпрацювання евакуаційних заходів, яке запобігає виникненню паніки, а також забезпечує організацію всіх учасників освітнього процесу в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.
![](http://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/81520848_2412385022359152_6920563288891719680_n2.jpg)
26 грудня у нашій школі відбулось практичне відпрацювання евакуаційних заходів, яке запобігає виникненню паніки, а також забезпечує організацію всіх учасників освітнього процесу в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.
Залишити відповідь