![](http://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2021/05/0100gzdo-e9e6-300x168.png)
![](http://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2021/05/Рисунок3.png)
З 17 до 21 травня 2021 року у школі пройшов Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом тижня відбулися заходи, які присвячені поглибленню знань школярів про безпеку на дорозі. Діти переглянули відеоматеріали від Патрульної поліції України (1-5 класи), підготували виставку малюнків: «Безпечна дорога очима дітей» (4 клас), виготовляли пазли та аплікації про дорожні знаки (3-5 класи), конструювали з LEGO та демонстрували свої знання у вікторині «Я –маленький пішохід» (1 клас).
Завершився тиждень проведенням єдиного національного уроку на тему: «Безпечна дорога додому».
Залишити відповідь