![](https://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2022/01/ЯЧС-1024x423.jpg)
З урахуванням епідеміологічної ситуації з 31 січня по 04 лютого 2022 року освітній процес у 2-9 класах буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання. Розклад уроків розміщено на сторінці сайту “Дистанційне навчання”
З урахуванням епідеміологічної ситуації з 31 січня по 04 лютого 2022 року освітній процес у 2-9 класах буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання. Розклад уроків розміщено на сторінці сайту “Дистанційне навчання”
Залишити відповідь