![](https://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2022/02/Рисунок1-1024x368.png)
Виконання програм відбувається шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання. Уроки проводяться за допомогою сервісу Google Meet (приєднуватися можна як через браузер, так і через додаток для Android або iOS.) Індивідуальні консультації проводяться у Viber. Учні виконують певні завдання після відеоуроків, опрацьовують навчальні матеріали на відповідних сайтах.
Залишити відповідь