![](https://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/4-1.jpg)
З нагоди 80-ї річниці визволення Гайсинщини від німецької окупації в роки Другої світової війни та Дня українського добровольця педагогічна та учнівська спільнота Грузької гімназії вшанували пам’ять захисників та захисниць. Герої живуть у пам’яті доти, доки ми вдячні за їхню самопожертву. Доки пам’ятаємо і вчимо пам’ятати наших дітей. Тож хай їх імена назавжди залишаються у пам’яті поколінь…
Залишити відповідь