![](https://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2022/12/680_619b97c181623.jpg)
З нагоди відзначення 300- річчя з дня народження Григорія Сковороди шкільна спільнота долучилася до заходів, приурочених ювілею славетного філософа, педагога , байкаря, мислителя, людина,яка, безумовно, випереджала свій час.
Учнями було переглянуто та обговорено відеоматеріал «Цікаві факти про Григорія Сковороду», проведено голосні читання «Афоризми Григорія Сковороди» . Цікавим (хоч і віртуально) був похід до художньої галереї на онлайнову виставку «Образ Григорія Сковороди в мистецтві» . Учні 9 класу долучилися до випуску газети «Світ ловив мене , та не спіймав»
Залишити відповідь