Міжнародний день рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина  нашої школи.

  19 лютого пройшли заходи  під гаслом  «Відчуй смак української мови!..». Для учнів 6-8 класів Борова Н.А. (вч.укр.мови та літератури) провела ток-шоу «За філіжанкою кави». Учні читали вірші про мову,  співали пісні, розгадували афоризми, кросворд зі слів з апострофом, шаради з розгадуванням прізвищ українських письменників. Також проводились і конкурси. Глядачі відгадували мовознавчі загадки.

Вчителі з учнями 1, 3 класів провели цікаві та пізнавальні вікторини, а саме: «Українська рідна мова – барвінкова, калинова, солов’їна», «Юний мовознавець». З учнями 5 класу було переглянуто відеоролик «Цікаві факти про мову», обговорено та оформлено листівку рідній мові.

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.

Переглянути фото

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *