Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17 по 21 травня 2023 року проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках тижня безпеки дорожнього руху класними керівниками 1-9 класів проведено виховні години, бесіди з безпеки дорожнього руху. Під час проведення заходів учні повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях та в умовах воєнного стану, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

В рамках тижня з учнями був проведений тематичний Єдиний національний урок. Завдання уроку – нагадати дітям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Всі діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їхнє життя і здоров’я!

Життя у кожної людини єдине і неповторне, і тому кожен повинен його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми повинні вчитися постійно, щоб одержані знання стали стійкими переконаннями і нормою життя. Правил у нашому довкіллі чимало, їх треба знати та дотримуватись. А в числі найголовніших правил життя є правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

Жити і не знати правил дорожнього руху неможливо. Щоб зберегти життя, уникнути неприємних ситуацій на дорозі, слід знати правила дорожнього руху та завжди їх дотримуватись, а іноді навіть нагадувати про них вашим рідним та близьким.

Безпека на дорозі – понад усе! Дотримуємося Правил дорожнього руху!

Переглянути фотоматеріали

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *