![](https://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/Copy-of-Post_Efiry-1.jpg)
Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Різдвяними та Новорічними святами, на які чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули.
Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. Учителі та учні нашої гімназії створили казкову атмосферу – встановили новорічну ялинку, прикрасили приміщення гімназії сніжинками, гірляндами та іграшками.
Чудове новорічне свято пройшло з піснями, віршами та веселими конкурсами. Діти гарно відпочили, продемонстрували свою спритність, кмітливість та акторські здібності.
Залишити відповідь