![](https://gryzkeschool.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/зображення_viber_2024-02-19_17-22-15-787-1024x1024.jpg)
19 лютого – День Державного герба України. Сьогодні українці відзначають 32-гу річницю державного символа України. Учні Грузької гімназії познайомились із походженням і значенням українського герба.
Діти малювали українську символіку, виготовляли герб, розмальовували тризуб, переглядали відеоматеріали. Головне діти зрозуміли: тризуб є символом, в якому закодована сила української нації, її дух, традиції та століття боротьби за незалежність.Ми пишаємося своїми маленькими патріотами! Для кожного українця сьогодні наш герб є символом незламності, гідності, боротьби та віри в перемогу.Шануємо наш символ державності, поважаємо спадок наших предків і захищаємо наші надії, захищаючи свободу України.
Разом до перемоги!
Залишити відповідь